spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného trhu a stavia na bohatých skúsenostiach od roku 2005 získaných v spoločnosti RAJA, spol. s r.o..

Ponúkame široký záber činností spojených so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností na území celej Slovenskej republiky, no predovšetkým v Bratislavskom kraji.

Uvedomujeme si, že predaj, kúpa, alebo prenájom nehnuteľnosti je pre mnohých z Vás, našich klientov, dôležitý krok, ktorý realizujete len niekoľkokrát v živote. Naši vyškolení realitní makléri Vám ochotne a radi poradia pri realizácii Vašich plánov a zabezpečia kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Snažíme sa v maximálnej možnej miere vyhovieť Vašim požiadavkám, a preto je osobný prístup našich realitných maklérov samozrejmosťou a zároveň prejavom úcty k Vám – našim klientom.

Ku klientom pristupujeme transparentne s jasne vopred dohodnutými podmienkami, stanovenou odmenou za vykonávané služby a servis pri prevode nehnuteľnosti. Odmena sa pohybuje v rozmedzí 3 – 5% z jej predajnej ceny nehnuteľnosti.

Každá nehnuteľnosť má vlastný príbeh, do ktorého vstupujeme aj my v momente rozhodnutia o predaji/nájme.

Rozumieme našej práci a máme ju radi.