Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného trhu a stavia na bohatých skúsenostiach od roku 2005 získaných v spoločnosti RAJA, spol. s r.o..

Ponúkame široký záber činností spojených so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností na území celej Slovenskej republiky, no predovšetkým v Bratislavskom kraji.

Uvedomujeme si, že predaj, kúpa, alebo prenájom nehnuteľnosti je pre mnohých z Vás, našich klientov, dôležitý krok, ktorý realizujete len niekoľkokrát v živote. Naši vyškolení realitní makléri Vám ochotne a radi poradia pri realizácii Vašich plánov a zabezpečia kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Snažíme sa v maximálnej možnej miere vyhovieť Vašim požiadavkám, a preto je osobný prístup našich realitných maklérov samozrejmosťou a zároveň prejavom úcty k Vám – našim klientom.

Ku klientom pristupujeme transparentne s jasne vopred dohodnutými podmienkami, stanovenou odmenou za vykonávané služby a servis pri prevode nehnuteľnosti. Odmena sa pohybuje v rozmedzí 3 – 5% z jej predajnej ceny nehnuteľnosti.

Každá nehnuteľnosť má vlastný príbeh, do ktorého vstupujeme aj my v momente rozhodnutia o predaji/nájme.

Rozumieme našej práci a máme ju radi.