Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Blog

Vážení klienti.
V sekcii poradňa by sme Vám radi poskytli niekoľko možno užitočných rád prameniacich z našej praxe. V prípade otázok, alebo ocenenia Vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.

Základné služby Vám poskytneme bezplatne.

Pred začiatkom predaja si na realitných portáloch urobím sám pre seba prieskum, kde sa asi môj typ nehnuteľnosti cenovo pohybuje. Práve v tomto momente robí väčšina predávajúcich základnú chybu a svoju nehnuteľnosť takmer vždy precení.


V prípade, že chcem kúpu riešiť hypotékou, zistím si svoje možnosti. Odpoveď pri okienku v banke nemusí byť pravdivá. Preto sa radšej spojím s kvalitným hypotekárnym poradcom. Nájsť kvalitného poradcu býva však tiež problém. Skúšam referencie u známych, alebo oslovím realitnú kanceláriu, ktorá javí profesionálne parametre.

List vlastníctva: je základný dokument, ktorý hovorí o majiteľovi, podieli na nehnuteľnosti, jej polohe a právnom stave. Na základe aktuálneho výpisu listu vlastníctva sa v zmluvách presne špecifikuje nehnuteľnosť.